O firmie

Jestem tłumaczem przysięgłym języka litewskiego już od blisko 20 lat. Posiadam uprawnienie nr 2016/05 nadane przez Ministra Sprawiedliwości. Ukończyłam lituanistykę na poznańskim UAM.

W latach: 1993-1997 pracowałam jako kierownik Kancelarii w warszawskim Konsulacie Generalnym Republiki Litewskiej. Przez ponad trzy lata byłam też głównym konsultantem i tłumaczem w Zespole Stosunków Parlamentarnych Sejmu Republiki Litewskiej. Pracowałam również jako tłumacz biznesowy w grupie ORLEN SA (Orlen Litwa) Tłumaczyłam także przedstawienia teatralne oraz wydarzenia kulturalne i artystyczne.

Od wielu lat jestem aktywna na wielu polach współpracy polsko - litewskiej. Realizuję też projekty consultingowe i doradcze kreujące i wspierające rozwój stosunków gospodarczych pomiędzy tymi dwoma krajami. Swoje usługi realizuję w oparciu o najwyższe standardy, tak by gwarantować ich efektywność i rzetelność. Dużą wagę przywiązuję do profesjonalizmu i skuteczności działania. Klienci cenią we mnie te cechy oraz moje indywidualne i zaangażowane podejście do realizowanych zadań.